«Інформаційна безпека» - одне з тих словосполучень, яке зараз нерідко трапляється на очі будь-якій людині. Відсутність цензури є не тільки соціальною, а й педагогічною проблемою, тому що безпосередньо залежить від рівня й якості освіченості підростаючого покоління.
7 лютого 2017 року оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. Початком проведення Дня безпечного Інтернету став єдиний урок у школах міста «Інформаційна безпека в Інтернеті». Протягом наступних двох днів проводилися виховні години, тренінги, вікторини з тем: «Інтернет: безпека чи ні», диспути «Інтернет – мій друг чи ворог», переглядалися корисні інформаційні сайти та відео. Організовані виставки та конкурси малюнків, стіннівок, мультимедійних презентацій. На яких діти висвітлювали своє ставлення до проблеми безпеки в мережі Інтернет. Учні 9-11 класів взяли участь в Акції «Створи обіцянку» де створили своєї обіцянки щодо безпечного користування Інтернетом на 2017 рік.
До цієї події залучилися і психологи шкіл. Після проведення анкетування учнів «Інтернет в моєму житті» та «Користь та ризик соціальних мереж» учням надали рекомендації щодо покращення обізнаності з даної тематики. Для педагогічних працівників проведений брифінг «Правила безпечного користування Інтернетом», на якому обговорено проблему Інтернет загроз та запропоновані заходи для захисту себе і своєї родини.
Заключним етапом проведення Всесвітнього Дня безпечного Інтернету в місті стала Акція листівок «Сетикет» та «Батьківський контроль в Інтернеті», під час якої учні розповсюджували серед населення міста розроблені ними інформаційні колажі, листівки та буклети.
|