Субота, 02.03.2024, 14:57
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти
Група
 Інтернет трансляція

      Вебінари – це заходи, що проходять в режимі онлайн. Вони схожі на звичайні семінари – послідовні доповіді, показ демонстрацій, питання і відповіді, проте все це відбувається в режимі реального часу через Інтернет. 

      Можливості вебінарів:

• відео- та аудіо-конференція; завантаження і перегляд презентацій та відео;

• демонстрація екрану комп'ютера ведучого учасникам;

• передача прав на керування від ведучого учасникам.

       Які заходи можна організувати за допомогою вебінарів: 

• відеотренінги; онлайн-конференції; віртуальні презентації; маркетингові заходи; онлайн-зустрічі, клуби та наради; відео співбесіди тощо. 

      Що потрібно для участі у вебінарі: • Слухачам – доступ в Інтернет і гарнітура (навушники, мікрофон). • Ведучим вебінарів – доступ в Інтернет, web-камера і гарнітура.

      Проводити вебінари в Google Hangouts просто, швидко і безкоштовно. Перше, що потрібно зробити – це зареєструватися в Google, тобото мати аккаунт. Щоб організувати трансляцію, потрібно перейти на «кнопку сервісів» Google  і обрати вкладку «Hangouts». Вибираємо «Відеовиклик», далі необхідно запросити учасників вебінару (не більше 10), надіславши їм  посилання.

Zoom – це сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку.

Тут можна організовувати конференції та веб-семінари для різної кількості користувачів і спікерів (залежить від тарифного плану).

Що можна робити:

  • організовувати спільні чати для переписки і обміну матеріалами - як загальні, так і приватні;
  • проводити онлайн-конференції з відео високої якості і запрошувати до 100 учасників (у безкоштовній версії, платна дозволяє збільшувати кількість учасників і спікерів);
  • записувати як свої звернення, так і спільні розмови;
  • під час конференцій та семінарів можна демонструвати матеріали на робочому столі свого ПК, смартфона чи планшета;
  • можна проводити необмежену кількість конференцій, та в безкоштовній версії кожна з них може тривати не довше 40 хвилин;
  • конференції можна планувати і заздалегідь запрошувати учасників.

Google Classroom – безкоштовний сервіс для навчальних закладів. Мета – спростити створення, поширення і класифікацію завдань, прискорити обмін файлами між учителями і учнями. Реєструватись окремо не потрібно, достатньо мати пошту на Gmail.

Ding Talk – сервіс для відеозв’язку та дистанційного навчання. Він повністю безкоштовний. Для користування потрібно завантажити програму на смартфон, планшет чи ПК. Мова користування – англійська. Інтерфейс простий, інтуїтивно зрозумілий.

Classdojo – це сервіс, який допоможе максимально зімітувати шкільне середовище вдома. Він зроблений для кращої комунікації батьків, вчителів та дітей. Classdojo зроблений, щоб максимально зацікавити дітей молодшого і середнього шкільного віку. Для кожного учня там є окрема анімована аватарка – вона радіє, коли отримує похвалу від учителя і сумує, коли ставлять негативну оцінку.

Copyright MyCorp © 2024
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz