Середа, 21.11.2018, 14:44
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти-2013
Група в vk.com
 ЗНО

 

Інформація про  додаткову сесія

    Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (далі – зовнішнє оцінювання, ЗНО), проводиться додаткова сесія. Подання документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися в основний період реєстрації, період перереєстрації, додатковий період, а також під час проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Детальна інформація за посиланням

    Завдання і відповіді пробного ЗНО 2018 року можна знайти за посиланням

   Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав навчання відповідальних за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти.

За посиланням: https://goo.gl/dBWPsE розміщені матеріали, які допоможуть керівникам закладів освіти, відповідальним за проведення реєстрації організувати та провести реєстрацію учасників ЗНО 2018 матеріали про підготовчий етап до процедури реєстрації для участі зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, описання процедури реєстрації учасника для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні за допомогою спеціального сервісу Українського центру оцінювання якості освітиінструкція щодо алгоритму формування відповідальною особою навчального закладу пакету реєстраційних документів учасників зовнішнього незалежного оцінювання для надсилання до регіонального центру.

       За матеріалами навчання проведені вебінари, переглянути можна за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=upFFyBnViu8 

 

      

           

       Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет, далі здійсніть оплату протягом 7 днів після здійснення реєстрації. Перевірте після сплати стан надходження коштів у своєму особистому кабінеті. 1 березня на особистий кабінет буде надіслано запрошення-перепустка на пробне ЗНО, в ній буде зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси.

      У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:

– узяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами завдань;

– розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;

– бланк(и) відповідей;

– змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.

ПРОБНІ ТЕСТИ УКЛАДАЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і  літератури та іноземних мов).

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

- Паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа,що посвідчує особу;

- Запрошення для участі в пробному ЗНО.

Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 06 квітня.

УВАГА!

  • У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
  • Кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу Українського центру оцінювання якості освіти «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Чим більше учасників зареєструє свої відповіді, тим точніший буде результат.
  • Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

      На сайті Донецького регіонального центру створений розділ «Запитуєте – відповідаємо» (http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=voprosi_otveti). Крім того, пропонуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які надходять на телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням http://testportal.gov.ua/questions/

      18 грудня 2017 року відбулася зустріч працівників Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО, вступної кампанії 2018 року у закладі загальної середньої освіти «Навчально-виховному комплексі «Інформатико-математичному ліцеї – загальноосвітній школі І-ІІ ступенів»». 

З матеріалами зустрічі можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/open?id=112x0VD7cMsSpiLQVRr4ZnTAvP8bS11vS  

   

Календар ЗНО-2018

 

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО
06 лютого - 19 березня 2018
Внесення змін до реєстраційних даних
06 лютого – 02 квітня 2018
Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень – перепусток для участі в ЗНО
до 30 квітня 2018
Предмет Основна сесія Додаткова сесія *
Математика 22 травня 2018
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року.
Українська мова і література 24 травня 2018
Іспанська, німецька, французька мови 29 травня 2018
Англійська мова 01 червня 2018
Біологія 04 червня 2018
Оголошення
результатів
з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології
до 15 червня 2018.
Історія України 06 червня 2018
Географія 08 червня 2018
Фізика 11 червня 2018
Хімія 13 червня 2018
Оголошення
результатів
з історії України, географії, фізики, хімії
до 21 червня 2018.

2016-2017 н.р.

       25 та 26 січня 2017 року Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з Донецьким та Луганським Департаментами освіти і науки та обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти проводив семінар "Актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання". Аналіз та перспектива (математика, історія України, англійська мова)» для керівників методичних об’єднань, вчителів математики, історії України та англійської мови з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, обговорення підходів щодо змісту стандартів освіти з математики та історії України.

З матеріалами семінару можна ознайомитись на сайті регіонального центру розділі «Новини» http://test.dn.ua/index.php?newsid=277  

               

Пробуємо  сили або  зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року стартує

 Другого листопада стартує інформаційна кампанія щодо пробного ЗНО 2017.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує учнів 10-х та 11-х класів, а також випускників минулих років пройти процедуру пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Участь у ПРОБНОМУ ЗНО дасть змогу:

  • спробувати свої сили у складанні тестів із предметів, які ви плануєте обрати для вступу до вищого навчального закладу. Також це гарний шанс перевірити себе із предметів державної підсумкової атестації;
  • ознайомитись на практиці зі змістом та структурою предметних тестів, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2017 р.;
  • ознайомитися із процедурою проведення;
  • психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;
  • навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;
  • правильно розрахувати час на виконання завдань ЗНО;
  • визначити власний рівень знань та відкоригувати підготовку до ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 10 до 31 січня 2017 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua).Вартість пробного ЗНО буде становити 120 грн.

Пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 1 квітня, з решти предметів, а саме: історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 8 квітня 2017 року.

В цьому році з’явилась унікальна можливість для всіх, хто склав пробне ЗНО, визначити свій рейтинг по результатам складених тестів. Кожен учасник матиме змогу ввести свої відповіді до нового сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Чим більше учасників зареєструє свої відповіді, тим точніший буде результат.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

(06262) 34128; (097) 283 51 94 - організаційно - методичний відділ,

(095) 523 29 95 - (приймальня).

Детальнішу інформацію ви можете знайти на нашому сайті: http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=probne-testuvannya

Вебінар «Актуальні питання ЗНО — 2015»

Copyright MyCorp © 2018
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz