Четвер, 23.05.2024, 01:02
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти
Група
 ЗНО

   

Підготовка до ЗНО-2020.

Відшліфувати свої знання та підвищити рівень знань безкоштовно та онлайн можна і дистанційно. Шість ресурсів які радить Нова Українська Школа .

Презентація виступу з цього питання на нараді з заступниками директорів завантажити

Увага!   У зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України загальнонаціонального карантину і можливим його продовженням Календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде змінено.
Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Уся актуальна й достовірна інформація розміщується в рубриці «Всі новини»
Зміни, що вже оприлюднено:

 1. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб триватиме з 25 травня до 9 червня 2020 року.
 2. Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 22 травня 2020 року.

Читати далі

 

   

     Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році визначається Наказом МОН України від 09 липня 2019 року № 947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Більш детальна інформація знаходиться на офіційному сайті ДРЦОЯО за посиланням https://test.dn.ua/probne-zno/

Календар ЗНО-2020

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО

03 лютого – 24 березня 2020

Реєстрація закладами освіти учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО

03 лютого – 17 березня 2020

Внесення змін до реєстраційних даних

03 лютого – 24 березня 2020

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень–перепусток для участі в ЗНО

до 30 квітня 2020

Предмет

Основна сесія

Додаткова сесія

Математика

21 травня 2020

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 24 квітня 2020 року

Українська мова і література

26 травня 2020

Фізика

28 травня 2020

Іспанська, німецька, французька мови

01 червня 2020

Англійська мова

02 червня 2020

Історія України

04 червня 2020

Біологія

09 червня 2020

Географія

11 червня 2020

Хімія

15 червня 2020

Оголошення результатів

з математики та фізики
до 12 червня 2020;
з української мови і літератури, історіі України та іноземних мов
до 20 червня 2020;
з біології, географії та хімії
до 24 червня 2020.

* У додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання беруть участь особи, які:

 • у рік проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчаються за кордоном та не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів та надають під час реєстрації відповідну заяву та підтверджуючі документи;
 • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні та надають під час реєстрації відповідну заяву та підтверджуючі документи;
 • є учасниками антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганській областях, що не змогли зареєструватися в основний період реєстрації з 03 лютого до 24 березня 2020 року та надали документи у період з 04 до 18 травня 2020 року;
 • є особами з неконтрольованих територій, що не змогли зареєструватися в основний період реєстрації з 03 лютого до 24 березня 2020 року та надали документи у період з 04 до 18 травня 2020 року;
 • є особами, які складають предмети ДПА, але не змогли зареєструватися в основний період реєстрації з 03 лютого до 17 березня 2020 року та надали документи у період з 04 до 18 травня 2020 року;
 • не змогли пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії у зв’язку з участю в міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), що підтверджується відповідними документами;
 • не змогли взяти участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від дій та волі особи, що проходить зовнішнє незалежне оцінювання, та на які вона не може вплинути;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій регіональних центрів оцінювання якості освіти;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, але не змогли виконати сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи (реєструються у період з 04 до 18 травня 2020 року).

Інформація щодо ЗНО-2019

1. Предмети ЗНО

ЗНО у 2019 році буде проведено з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

2. Терміни реєстрації для участі в ЗНО

Реєстрація триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. 
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

3. Можлива кількість тестувань для учасників

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

4. Календар ЗНО

Математика – 21 травня.

Української мова і література – 23 травня.

Іспанська, німецька, французька мови – 27 травня.

Англійська мова — 28 травня.

Фізика – 30 травня.

Історія України – 4 червня.

Біологія – 6 червня.

Географія – 11 червня.

Хімія – 13 червня.

5. Сертифікаційні роботи

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

6. Особливості ЗНО з іноземної мови

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за ДПА, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

7. ЗНО та ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року:

– українська мова і література (українська мова);

– математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття);

– один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором учасника.

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів: з української мови і математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня).

8. Мова тестів

За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

9. Запрошення-перепустки

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

10. Терміни оголошення результатів ЗНО

Результати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.

11. Інклюзивний компонент

У 2019 році особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології (сертифікаційні роботи будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).

Крім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення ЗНО для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

12. Додаткова сесія

Докладніше...

 

Для ПЕРСОНАЛУ, залученого до проведення ЗНО надаємо посилання на навчальне відео у Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=09rdWSs6JlI.

        

Реєстрація на пробне

08.01 – 31.01.2018 – онлайн на сайтах

регіональних центрів оцінювання якості освіти

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках:

з української мови і літератури — 22 березня,

 з інших предметів — 29 березня.

Календар ЗНО-2019

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО
05 лютого – 25 березня 2019
Реєстрація закладами освіти учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО
05 лютого – 18 березня 2019
Внесення змін до реєстраційних даних
05 лютого – 25 березня 2019
Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень–перепусток для участі в ЗНО
до 30 квітня 2019
Предмет Основна сесія Додаткова сесія
Математика 21 травня 2019
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено не пізніше 30 квітня 2019 року
Українська мова і література 23 травня 2019
Іспанська, німецька, французька мови 27 травня 2019
Англійська мова 28 травня 2019
Фізика 30 травня 2019
Історія України 04 червня 2019
Біологія 06 червня 2019
Географія 11 червня 2019
Хімія 13 червня 2019
Оголошення результатів з математики, української мови і літератури та фізики
до 14 червня 2019;
з іноземних мов та біології
до 20 червня 2019;
з історії України, географії, хімії
до 25 червня 2019.

         Додаткову інформацію можна почерпнути на електронних ресурсах, вказаних за гіперпосиланнями нижче:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

https://test.dn.ua/ – сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти;

https://www.facebook.com/DRCOKO - сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти;

https://www.instagram.com/zno2019_don/?hl=uk - сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти;

www.lv.testportal.gov.ua - Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх учасників ЗНО відвідати сайт та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування (http://lv.testportal.gov.ua:8080/), методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2019.

2017-2018 н.р.

Інформація про  додаткову сесія

    Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (далі – зовнішнє оцінювання, ЗНО), проводиться додаткова сесія. Подання документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися в основний період реєстрації, період перереєстрації, додатковий період, а також під час проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Детальна інформація за посиланням

    Завдання і відповіді пробного ЗНО 2018 року можна знайти за посиланням

   Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав навчання відповідальних за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти.

За посиланням: https://goo.gl/dBWPsE розміщені матеріали, які допоможуть керівникам закладів освіти, відповідальним за проведення реєстрації організувати та провести реєстрацію учасників ЗНО 2018 матеріали про підготовчий етап до процедури реєстрації для участі зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, описання процедури реєстрації учасника для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні за допомогою спеціального сервісу Українського центру оцінювання якості освітиінструкція щодо алгоритму формування відповідальною особою навчального закладу пакету реєстраційних документів учасників зовнішнього незалежного оцінювання для надсилання до регіонального центру.

       За матеріалами навчання проведені вебінари, переглянути можна за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=upFFyBnViu8 

               

       Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет, далі здійсніть оплату протягом 7 днів після здійснення реєстрації. Перевірте після сплати стан надходження коштів у своєму особистому кабінеті. 1 березня на особистий кабінет буде надіслано запрошення-перепустка на пробне ЗНО, в ній буде зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси.

      У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:

– узяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами завдань;

– розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;

– бланк(и) відповідей;

– змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.

ПРОБНІ ТЕСТИ УКЛАДАЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і  літератури та іноземних мов).

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

- Паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа,що посвідчує особу;

- Запрошення для участі в пробному ЗНО.

Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 06 квітня.

УВАГА!

 • У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
 • Кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу Українського центру оцінювання якості освіти «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Чим більше учасників зареєструє свої відповіді, тим точніший буде результат.
 • Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

      На сайті Донецького регіонального центру створений розділ «Запитуєте – відповідаємо» (http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=voprosi_otveti). Крім того, пропонуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які надходять на телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням http://testportal.gov.ua/questions/

      18 грудня 2017 року відбулася зустріч працівників Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО, вступної кампанії 2018 року у закладі загальної середньої освіти «Навчально-виховному комплексі «Інформатико-математичному ліцеї – загальноосвітній школі І-ІІ ступенів»». 

З матеріалами зустрічі можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/open?id=112x0VD7cMsSpiLQVRr4ZnTAvP8bS11vS  

   

Календар ЗНО-2018

 

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО
06 лютого - 19 березня 2018
Внесення змін до реєстраційних даних
06 лютого – 02 квітня 2018
var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont'); if (container) { var parent = container.parentElement; if (parent) { const wrapper = document.createElement('div'); wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper'); parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling); } }
Copyright MyCorp © 2024
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz