Неділя, 29.01.2023, 19:13
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти
Група
 Військово - патріотичний

Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичній гра «Сокіл» («Джура») в місті Торецьк 25-27 квітня 2018 року.

      Завершився міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  “Сокіл” (“Джура”). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. 112 учнів із 14 навчальних закладів міста демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

      Оцінювала конкурс головна суддівська колегія, до складу якої увійшли працівники управління освіти ВЦА міста Торецьк, військові та педагогічні працівники закладів освіти міста.

      Учасники показали навички зі стройової підготовки (впоряду),  стрільби по мішеням  з пневматичної гвинтівки, надання першої долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт, вправність у силових  змаганнях “Перетягування линви” та “Лава на лаву”, долали “Смугу перешкод”. Інтелектуальні змагання з історії України, козацтва, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України довели, що джури Торецька обізнані у цьому питанні стовідсотково. Обов’язковим етапом було таборування і конкурс звітів «Добре діло» (про виконання завдань, які відповідають ідейним принципам лицарства). Завершувалося змагання представленням творчо-мистецького звіту рою. До самодіяльної композиції були включені  різні жанри: художнє слово, українська народна пісня, танок (навіть  з елементами бойових мистецтв), гумор та жарти.

            Переможцям (І місце) у кожному змаганні були вручені грамоти і медалі від ВЦА міста Торецьк, грамоти і торти від міськво військового комісаріату, за ІІ та ІІІ місце – грамоти управління освіти ВЦА міста Торецьк. Управлінням освіти також були відзначені організатори змагань.

            Переможцям  міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  “Сокіл” (“Джура”) стали ЗЗСО №20, ЗЗСО №3 та ЗЗСО №17 (І-ІІІ місця). Їм були вручені грамоти і торти від ВЦА міста Торецьк. Рою “Нащадки козака Щербини” закладу загальної середньої освіти №20 (І місце) старший лейтенант Солтик Вадим Юрійович,  заступник начальника відділу Прикордонної служби «Калинове» Краматорського прикордонного загону, вручив козацьку клейноду – булаву, що стане перехідною нагородою.

 

Матеріали на допомогу вчителю з предмету «Захист Вітчизни»:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B7QoK6cvzC8BTXlqRlpOU2FkSkE

Міністерські рекомендації Джура про організацію Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в навчальних закладах  завантажити

НАВЧАЛЬНІ ТРЕНАЖЕРИ

для практичного використання на заняттях предмету "Захист Вітчизни"

Використовуючи навчальні тренажери на заняттях, присвячених вогневій підготовці, ви удосконалите  навички стрільби з різних видів стрілецької зброї.

Для початку роботи з тренажером натисніть на необхідну картинку. Пройдіть Інструктаж. Для початку стрільби натисніть Старт.

 БРОШУРА

Військова символіка, емблеми родів військ, знаки розрізнення та військові звання Збройних Сил України

          Цей електроний посібник  допоможе вам візуально запам'ятати військову символіку, емблеми родів військ Збройних Сил України.      Для перегляду посібника натисніть на картинку.

 

 

 

 

       

 

        Методичні матеріали  для проведення заходів,  відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни:

1)методичні матеріали (http://www.ww2.memory.gov.ua/metodychni-materialy/),

2)дані про ключові події Другої світової війни (http://www.ww2.memory.gov.ua/category/kluchovi-podii/);

3) біографічні довідки про героїв Другої світової війни у розділі «Постаті» (http://www.ww2.memory.gov.ua/category/postati/ );

4) відео (http://www.ww2.memory.gov.ua/video/; на відеохостингу «YouTube»,» - https://www.youtube.com/watch?v=VAwNHCQhyAg.

5)матеріали виставки «Українська Друга світова війна» (http://www.ww2.memory.gov.ua/vystavka/ ).

Copyright MyCorp © 2023
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz