Четвер, 23.05.2024, 01:09
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти
Група
 Початкова

Методичне об'єднання
вчителів початкової школи.


Перший учитель... У кожної людини він,— як початок шляху, як перший відбиток у дитячій душі. Нехай час обдарує тебе іншими, більш цікавими і значнішими вчителями, але він назавжди лишиться тим маленьким далеким вогником, що посвітив тобі на початку шляху.                       
                                                                                                                                                      (С. П.  Титов)

 

Тренінг "Цифрові технології в освітньому процесі Нової української школи " https://drive.google.com/open?id=162GGH859lQ8k-QMNqzVLwDwM3Ddb2KQK

Керівники груп міського об’єднання вчителів:  
Трощилова Ольга Іванівна - вчитель вищої категорії, має звання "Вчитель-методист", педагогічний стаж 36 років , автор збірки виховних заходів та уроків з національно-патріотичного виховання, працює в ЗЗСО №9
Ільїна Наталія Петрівна - вчитель вищої категорії, має звання «Старший вчитель»,  педагогічний стаж 25 років, член міської творчої групи «Формуємо інтелектуальний простір», член експертної групи з атестації, працює в ЗЗСО №16
Бурлакова Ольга Володимирівна - вчитель вищої категорії, має звання " Вчитель-методист ", педагогічний стаж 31 років, в 2017 році керівник авторської творчої майстерні, працює в ЗЗСО №17
Міхеєнко Лада Володимирівна - вчитель першої категорії, має звання «Старший вчитель»,  педагогічний стаж 29 років, в 2017 році член міської творчої групи у складанні програми «Розвиток інтелектуального простору», працює в ЗЗСО №7 


«Учіння для дитини має бути радісним, трепетним і переможним.»

                                                                                                                              (К.Д.Ушинський)

      Україна переживає часи стрімких змін, іде перезавантаження системи освіти. Сучасний етап освітньої галузі в державі характеризується пошуком шляхів актуального реагування на зміни в суспільному просторі. Ось тому, вчителям початкової ланки потрібно своєчасно адаптуватися до змін в навчальному процесі, бути психологічно готовим працювати в Новій українській школі.

       В 2017-2018 навчальному році педагоги початкової школи нашого міста працюють за напрямком Дорожньої карти (затверджений план заходів щодо підготовки вчителів початкових класів до роботи.

НОВА  УКРАЇНСЬКА  ШКОЛА

Не конкуренція, а співпраця в учительській спільноті – основа успіху під час упровадження  Державного стандарту початкової загальної освіти.

ДОРОЖНЯ  КАРТА

План заходів підготовки вчителів початкових класів до роботи за оновленим Державним стандартом  початкової загальної освіти  скачати

Матеріали для опрацювання:

Оновлені програми початкової школи (https://mon.gov.ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi/navchalni-programi-dlya-pochatkovoyi-shkoli)

Методичні рекомендації щодо викладання у початковій школі у 2017/2018 навчальному році (https://www.schoollife.org.ua/metodychni-rekomendatsiyi-shhodo-vykladannya-u-pochatkovij-shkoli-u-2017-2018-navchalnomu-rotsi/)

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 “Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у ЗНЗ І ступеня”

( https://imzo.gov.ua/2017/07/17/nakaz-mon-ukrajiny-vid-13-07-2017-1021-pro-orhanizatsijni-pytannya-zaprovadzhennya-kontseptsiji-novoji-ukrajinskoji-shkoly-u-znz-i-stupenya/ )

Лист МОН України від 07.06.2017 № 1/9-315 "Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів"

(http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/7753-)

Опис ключових змін в оновлених програмах початкової школи (https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/pochatkova/opys-klyuchovyh-zmin.pdf)

nus Початкова школа: на шляху до змін – питання, відповіді, обговорення ( http://nus.org.ua/  )

Керівники творчих консультаційнихгруп вчителів, які з 1 вересня 2018 р. будуть працювати у 1 класі:

Зозуль Ольга Володимирівна - вчитель вищої категорії, має звання «Старший вчитель»,  педагогічний стаж 31 р., працює в Опорному закладі, опрацьовує питання «Особливості організації освітнього середовища».

Дурманова Олена Анатоліївна - вчитель І категорії, педагогічний стаж 25 років, працює в ЗЗСО №3, опрацьовує питання «Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи».

Копилова Ірина Миколаївна- вчитель І категорії, педагогічний стаж 29 років, працює в ЗЗСО №5, опрацьовує питання «Тематичне навчання та особливості оцінювання навчальних досягнень учнів».

«Школа українська буде успішна, якщо в неї прийде успішний учитель. Він – успішний вчитель та фахівець – вирішить дуже багато питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи. До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає».

Copyright MyCorp © 2024
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz