2019 -2020 н.р.
РЕСУРСИ
- Edmodo - це освітній сайт, створений за типом соціальної мережі для спілкування з вчителями та учнями.
- Grockit об'єднує учнів, які навчаються на цьому соціальному сайті.
- EduBlogs пропонує надійне й безпечне місце для створення й ведення блогів
- Skype може бути відмінним інструментом для підтримки зв'язку з іншими педагогами або навіть для участі в нарадах у режимі онлайн.
- Wikispaces дозволяє вчителю поділитися онлайн зі своїми учнями уроками, медіа та іншими матеріалами, дати їм можливість об'єднатися один з одним для співпраці з метою побудови своїх власних освітніх Wiki на Wikispaces.
- Pinterest - тут можна прикріпити практично будь-яке зображення, багато вчителів використовують його як сховище розгорнутих планів уроків, проектів тощо.
- Schoology -тут освітяни можуть керувати заняттями, залучати до цих занять учнів, обмінюватися контентом і спілкуватися з іншими вчителями.
- Quora можна використовувати для співпраці і спілкування з іншими учителями або для залучення школярів до дискусії після уроків.
- Ning дозволяє будь-якому користувачеві створювати персоналізовані соціальні мережі.
- OpenStudy - колективна робота учнів.
- FunBrain - посібники з математики і читання.
- Educreations - створення відео на iPad.
- Animoto дозволяє легко створювати відеоуроки або презентації для школи та обмінюватися ними з учнями.
- Socrative доступний для комп'ютерів, мобільних пристроїв і планшетів, дає змогу відстежувати відповіді учнів, які виконують на уроці вправи або беруть участь у навчальних іграх.
- Knewton персоналізує навчальний онлайн-контент.
- Kerpoof тут учні можуть отримати незабутню творчу самореалізацію, використовуючи ігри, інтерактивні вправи, інструменти для малювання тощо.
- StudySync - це освітня платформа з повнофункціональним інструментарієм для викладання та навчання: цифровою бібліотекою, щотижневими публікаціями практичного призначення тощо.
- Teachers Pay Teachers ви можете продати власні матеріали для проведення шкільного заняття, а також придбати високоякісні ресурси, запропоновані іншими вчителями.
- Planboard - ви зможете оцінити, наскільки добре організовані ваші уроки і наскільки правильно проходить ваш шкільний день.
- Timetoast - цей інструмент дає змогу створити зручний, інтерактивний похвилинний графік реалізації проекту.
- Capzles дає змогу легко зібрати в одному місці різні мультимедіа, зокрема фотографії, відео, документи і навіть пости у блогах.
- Prezi - інструмент для створення захопливих презентацій.
- Wordle використовуютьдля створення хмар слів.
- QR-коди: QR-коди (або quick response codes, швидкі коди відповіді). Інструменти для створення й управління кодами - Delivr та інші - ви знайдете на цьому сайті.
- Quizlet полегшує педагогам процес створення навчальних матеріалів для школярів, особливо сигнальних карток, які допомагають легко запам'ятати важливу інформацію.
- MasterConnect легко відстежує й аналізує особливості навчання школярів.YouTube: на YouTubeрозміщено багато якісних навчальних матеріалів. Є навіть спеціальний освітній канал, орієнтований тільки на вчителів та учнів.TED-Ed: на TED репрезентовано багато високоякісних навчальних відеоматеріалів.
- Glogster - це соціальний сервіс, який дозволяє комбінувати музику, фотографії, тобто створювати мультимедійні постери, плакати тощо.
- Creaza пропонує інструменти для проведення мозкового штурму, створення мультфільмів, а також редагування аудіо та відеоматеріалів.
- Mentor Mob ви чи ваші учні можете створити навчальний плейлист.
- Google пропонує багато ресурсів для вчителів: електронну пошту і сумісні з нею додатки, відео, плани уроків, професійний розвиток і навіть освітні гранти.
- Diigo надає можливість, читаючи електонний текст, робити в ньому позначки, закладки, прикріплюватити стікери тощо.
- Apple iPad - це один із вартісних високотехнологічних інструментів, які використовують для проведення сучасних шкільних уроків.
- Aviary - це добірка електронних інструментів, які дозволяють легко редагувати зображення, ефекти, зразки, музику та аудіо або ж створювати і змінювати скріни.
- Jing - інструмент для створення, редагування та обміну скріншотів, зображень, відео.
- Popplet можна використовувавти для обговорення важливих ідей, створення інтелектуальних карти, обміну досвідом і співпраці.DonorsChoose: на DonorsChoose можна снайти спонсорів та меценатів для фінансової підтримки навчальних проектів.
- SlideShare - тут ви можете завантажити свої презентації, документи, відео та обмінюватися ними з учнями та колегами. Крім того, ви можете скористатися матеріалами, які виклали інші користувачі сайту.
- LiveBinders як технологічний інструмент дозволяє зібрати і систематизувати різні ресурси, а також надає інструменти для підключення та роботи інтерактивної дошки.
- AudioBoo ви зможете записати аудіофайли і поділитися аудіо з вашими учнями.
СТВОРЮЄМО БЛОГ, САЙТ
2017-2018 н.р.
Google Планета Земля - Віртуальні подорожі в будь-яку точку світу: 3D-споруда, фотоз'йомка та рельєф. Пошук міст, компаній.
GRAN
Програма GRAN1 призначена для графічного аналізу функцій, звідки і походить її назва (GRaphic ANalysis).
Програма GRAN-2D призначена для графічного аналізу систем геометричних об’єктів на площині, звідки і походить її назва (GRaphic Analysis 2-Dimension).
Програма GRAN-3D призначена для графічного аналізу просторових (тривимірних) об’єктів, звідки і походить її назва (GRaphic Analysis 3-Dimension).
Програма GRAN-2D призначена для графічного аналізу систем геометричних об’єктів на площині, звідки і походить її назва (GRaphic Analysis 2-Dimension).
Програма GRAN-3D призначена для графічного аналізу просторових (тривимірних) об’єктів, звідки і походить її назва (GRaphic Analysis 3-Dimension).
Автор: Жалдак Мирослав Іванович, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Офіційний сайт: www.zhaldak.npu.edu.ua/index.php/prohramnyi-zasib-gran