Середа, 21.11.2018, 14:41
Торецький методичний кабінет
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Професіоналізм - це стабільність результату (П.Гейзе)
Категорії розділу
Новини [220]
Оголошення [25]
Меню сайту
Кафедри
Сектори
Центри
Скарбничка
Сучасни заклади освіти-2013
Група в vk.com
 Каталог статей
Головна » Статті » Новини

Методичний захід «Організація внутрішньо шкільного контролю як інструмент розвитку професійного потенціалу вчителя»

   З метою активізації  роботи заступників директора з навчально-виховної роботи освітніх установ міста Торецька з проблеми регулювання  внутрішньошкільного контролю, відносин на основі особистісно-правового підходу до управління навчальним закладом, 24 лютого 2017 року в НВК «Школа-ліцей» було проведено  міський  методичний захід   у формі  кав'ярні «Організація внутрішньо шкільного контролю як інструмент розвитку професійного потенціалу вчителя». Питання  внутрішньошкільного контролю актуальне, його вирішення  має на меті розвиток професійного потенціалу педагогів і встановлення відповідності всієї системи навчально-виховної роботи закладу освіти загальнодержавним нормативам.

    Метою даного заходу стало ознайомлення учасників, методистів і   заступників директора з НВР усіх шкіл міста, ізрізноманітними формами внутрішньошкільного контролю для вдосконалення й розвитку педагогічної майстерності,  взаємодії адміністрації та колективу педагогів, зорієнтованих на підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Директор НВК «Школа-ліцей» Браженко Н.В. презентувала школу як сучасний навчальний заклад, у якому створюються всі умови для реалізації права громадян на отримання якісної освіти.

   Гостям методичної кав`ярні були запропоновані імпровізовані страви: сік «Актуальний», бліц-опитування «Експрес-кава», піца «Методичне асорті», тістечка «Родзинки», страва «Фірмова», -  які представили в умовах нової школи контроль як одну з пріоритетних функцій управління, що суттєво модернізується, наповнюючись інноваційними штрихами. Було зосереджено увагу на плануванні навчально-виховної роботи в школі-ліцеї, організації єдиного інформаційно-навчального середовища «Школа успіху», у якому задіяні та пов’язані між собою засобами хмарних сервісів G SuiteforEducation всі учасники навчально-виховного процесу, що дає можливість упроваджувати в школі-ліцеї сучасні освітні технології, зокрема, змішане навчання, технологію «Перевернутий клас». Практична робота гостей методичної кав`ярні за кавовими столиками в групах стала спробою поєднати досвід роботи різних шкіл міста, етапом актуалізації знань щодо використання різноманітних форм внутрішньо шкільного контролю для вдосконалення й розвитку педагогічної майстерності, взаємодії адміністрації навчального закладу та педагогічного колективу. Щоб  виявити рівень власної теоретичної компетентності з питань організації внутрішньошкільного контролю, заступники директора взяли участь у бліц-опитуванні, запитання якого були складені за матеріалами інформаційно-методичного вісника, укладеного міським методичним кабінетом. Учасники семінару практикувалися у визначенні видів контролю, складанні алгоритмів вивчення стану календарного планування вчителів, виконання навчальних програм, упорядковували норми внутрішньошкільного контролю відповідно до чинного Положення, складали етичні правила контролю. Продуктивно пройшла робота заступників директора щодо аналізу переглянутих відеофрагментів уроків математики з використанням квест-технології та моделі «Перевернутий клас»,  проведених учителями  НВК «Школа-ліцей».

   Проведення даного заходу сприяло забезпеченню інформаційно-методичного супроводу заступників директора освітніх установ міста з питань організації внутрішньошкільного контролю як інструменту глибокого усвідомлення місії та ролі цієї функції, розуміння й цільової спрямованості та оволодіння різними технологіями; було представлено правильно й ефективно організовану систему внутрішньошкільного контролю в НВК «Школа-ліцей», яка дозволяє в комплексі відстежувати результативність педагогів щодо самовдосконалення й підвищення педагогічної майстерності, що позитивно впливає на якість навчально-виховного процесу в школі-ліцеї.

Категорія: Новини | Додав: Snezhana (22.03.2017)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
ЗОШ міста
Корисні портали

КОРИСНІ ПОРТАЛИ
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Реклама
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz